Our services

O D K U P

Tento produkt je určený pro klienty, kteří již nechtějí nebo nemůžou z jakéhokoliv důvodu dál podnikat. Nabízíme možnost rychlého odkupu s právním servisem.

L I K V I D A C E

je určeno pro klienty, kteří mají finanční problémy ve svých společnostech a firmách. Nejsou schopni splácet své závazky věřitelům.

Z A L O Ž E N Í

je určeno pro klienty, kteří nemají čas podstupovat administrativní kolečko k založení společnosti. Dále nabízíme založení Ready made společností.

Pro naše klienty odkoupíme – vyplatíme společnost, která je bez závazků, má historii a kompletní účetnictví. Společnost /firma/ může být ve stavu “uspaných” nebo momentálně neprosperující, ale bez dluhů. Disponujeme velkou poptávkou po společnostech, proto není odkup omezen na jeden typ podnikání. 

Vyřešte problémy své společnosti jednou pro vždy.
 Zajímají nás veškeré formy podnikání, kde můžeme pomoci s řešením.
Naše znalosti na trhu nám dovolují navrhnout takové řešení, které vám bude vyhovovat. Každý problém má své řešení. 

Nedaří se Vám splácet závazky, které máte u svých věřitelů? Vaše firma už nevydělává tolik co si představujete? Máte i mnoho nevýhodných půjček a smluv? Zajistíme likvidaci  Vaší  společnosti, dle platných zákonů ČR. Poskytneme vám právní servis pro celou dobu realizace.

Šetříme Vám to nejdůležitější….ČAS

Ušetřete čas při založení společnosti. Stačí nás oslovit a zadat si podmínky.  Nemusíte absolvovat administrativní kolečko, které vás bude zdržovat od důležitějších věcí. Poskytujeme právní servis ke všem úkonům s tím spojených.