FINANCOVÁNÍ

Finance do podnikání

Tento produkt poskytujeme pro zavedené společnosti. Je určený pro klienty, kteří potřebují rozšířit výrobu, nakoupit stroje...

Finance za nemovitost

je určeno pro klienty, kteří mají finanční problémy. Finance poskytujeme se zástavou nemovitosti. Vyplácíme dluhy na nemovitostech.

Finance za pohledávky

je určeno pro klienty, kteří nemají čas podstupovat administrativní a soudní kolečko k vymožení svých oprávněných pohledávek.

Pro naše klienty odkoupíme – vyplatíme společnost, která je bez závazků, má historii a kompletní účetnictví. Společnost /firma/ může být ve stavu “uspaných” nebo momentálně neprosperující, ale bez dluhů. Disponujeme velkou poptávkou po společnostech, proto není odkup omezen na jeden typ podnikání. 

Vyřešte problémy své společnosti jednou pro vždy.
 Zajímají nás veškeré formy podnikání, kde můžeme pomoci s řešením.
Naše znalosti na trhu nám dovolují navrhnout takové řešení, které vám bude vyhovovat. Každý problém má své řešení. 

Nedaří se Vám splácet závazky, které máte u svých věřitelů? Vaše firma už nevydělává tolik co si představujete? Máte i mnoho nevýhodných půjček a smluv? Zajistíme PŘEVOD Vaší zadlužené společnosti. Nový vlastník, žádné dluhy, nová adresa, vše rychle. Převedeme vaše veškeré závazky…smlouvy

Šetříme Vám to nejdůležitější….ČAS

Ušetřete čas při založení společnosti. Stačí nás oslovit a zadat si podmínky.  Nemusíte absolvovat administrativní kolečko, které vás bude zdržovat od důležitějších věcí. Poskytujeme právní servis ke všem úkonům s tím spojených.